Dünya çapında her otelin, her otel odasının farklı bir tasarımı, tarzı ve otel ürünleri bulunmaktadır. Bu tasarımı, tarzı ve otel ürünlerini belirleyen şeyler ise doğal olarak otelin kalitesine doğrudan etki eder. Bu kaliteyi belirleyecek kriterlerden biri olan otel ürünlerinin de her otelde kesinlikle bulunması gerekmektedir. En düşük kalite otelden en yüksek kalite otele kadar kesinlikle her odada bulunması gereken ürünler vardır.

Bu ürünler şu şekilde sıralanabilir;

• Yatak
• Valizlik
• İkram tepsisi ve kettle
• Kasa
• Çöp kutusu
• Acil çıkışları gösteren kart
• Saç kurutma makinesi
• Traş ve makyaj aynası
• Buklet malzemeler
• Televizyon
• Telefon

Yatak

Belki de otel odalarının kesinlikle olmazsa olmazlarından biridir yatak. İyi bir yatak misafirlerinize iyi bir dinlenme ve iyi bir deneyim sunmaktadır. Misafiriniz yatağında ne kadar iyi dinlenirse veya ne kadar rahat bir uyku alırsa sizden de o kadar memnun kalacaktır.

Yatak modellerimiz için tıklayın.

Valizlik

Otelinizin odasında bulunması gereken bir diğer ürün ise valizliktir. Misafirleriniz odalarına çıktığında valizlerini koyacak bir yer bulamamaları ve bir düzen sağlamaları için valizlik oldukça iş gören matertal olacaktır.

Valizlik modelleri için tıklayın.

İkram tepsisi ve kettle

Misafirlerinize odalarında ikramda bulunmak onlara kendilerini iyi hissettirecektir. Odalarına yeni gelen veya bulunduğu bölgeyi gezmiş ve odasına yorgun gelen misafirleriniz odalarında çay, kahve veya bitki çayı içmek isteyebilir. Siz bunları ücretsiz olarak sunduğunuzda güzel bir deneyim yaşatmış ve misafirinizi memnun etmiş olacaksınız. Tabiki bu sunum için düzenli ve güzel bir görünümü sağlamak için de iktam tepsisi ve kettle’a ihtiyacınız olacak.

İkram tepsisi ve kettle modelleri için tıklayın.

Kasa

Otelinizin odalarında bulunması gereken önemli ekipmanlardan biri de kasadır. Misafirleriniz başka şehirlerden yanında değerli eşyalarla veya yüksek miktarlarda paralarla gelmiş olabilir ve gezerken de bunları yanında bulundurmak istemeyebilir. Bunun için onlara güven vermek adına kasa hizmeti vermek yani otelinizin odasına kasa bulundurmak oldukça önemlidir.

Kasa modelleri için tıklayın

Çöp Kutusu

Çöp kutusu otel odanızı bir adım öteye taşımaz ancak olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Misafirlerinizin odayı kirletmemesi ve çöplerini atabilmeleri için otel odasında bulunması temel ihtiyaçlardan biridir.

Çöp kutusu modelleri için tıklayın

Acil Çıkışları Gösteren Kart

Acil bir durumda otelin tahliye noktalarını gösteren bu kart konaklayanlar için büyük önem arz etmektedir. İstenmeyen durumlar olduğunda; yangın, deprem vb. gibi durumlarda binayı en çabuk nasıl tahliye edilebilir bunu göstermektedir.

Acil çıkış kartları içi tıklayın

Saç Kurutma Makinesi

Saç kurutma makineleri banyodan sonra kullanılan otel ürünlerinin başında gelmektedir. Kesinlikle olmazsa olmaz bir üründür ancak bu ürününde kaliteleri göz önünde bulundurulmalıdır. Kalitesiz bir saç kurutma makinesi saç kurutma süresini uzatacak ve iyi bir deneyim yaşatmayacaktır, bu yüzden de bu durumlar göz önünde bulundurularak saç kurutma makinesi seçimi yapılmalıdır.

Saç kurtma makinesi modelleri içi tıklayın

Tıraş ve Makyaj Aynası

Tıraş ve makyaj aynaları normal aynalardan daha farklıdır ve hareket edebilen yapıya sahiptirler. Bu yüzden tıraş olurken veya makyaj yaparken hareket edebilen bir ayna büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu aynaların led ışık veren modelleri de bulunmaktadır.

Ayna modelleri için tıklayın

Buklet Malzemeler

Buklet malzemeleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Otel askısı, duş jeli, şampuan, sabun, tarak, dnd kart, kutu mendil, bardak kapağı, ayakkabı çekeceği, klozet bandı, dikiş seti, kalem, tıraş seti, terlik gibi bir çok ürün bu yelpazede yer almaktadır. Otelinizde misafir edeceğiniz kişilere de otel odalarınızda bu ürünleri sunmanızda oldukça yarar bulunmaktadır.

Buklet malzemeleri için tıklayın.

Televizyon

Televizyon da en düşük segmentten en yüksek segment otele her otel odasında bulunan bir cihazdır.

Televizyon modelleri için tıklayın

Telefon

Herhangi bir durum olduğunda resepsiyona ulaşmak için kullanılabilecek en kolay yöntem oda telefonudur. Bu açıdan değerlendirildiğinde her otel odasında bulunması gereken bir üründür.

Telefon modelleri için tıklayın.