Günümüzde en düşük segment otelden en üst segment otellere kadar her otelin bulundurması gereken otel ürünlerinden biri de banyolarda bulundan sabun ve losyonlardır. Her misafir seyahati sonrası veya konaklaması gereken bir otelde odasına gittiğinde temizlenme ihtiyacını gidermek amacıyla lavaboda, duş ihtiyacını gidermek için duş kısmında gerekli materyalleri görmek istemektedir.

Otel sabunları ve banyo losyonları da kendi içlerinde kalite olarak değişmektedir. Eğer misafirlerinize kaliteli bir deneyim yaşatmak istiyorsanız otel ürünlerinizi ona göre seçmenizde fayda var.

Öncelikle karar vermeniz gereken nokta sabun ve losyonlarda dahi olsa otel ürünlerinizde marka bilinirliği yaratmak olup olmadığıdır. Eğer otelinizde konaklayan misafirlerinizde marka bilinirliğinizi artırmak istiyorsanız, logolu ürünleri de tercih edebilirsiniz. Sabunlarda, banyo losyonlarında, şampuanlarda ve diğer otel ürünlerinde logolu ürünler tercih etmek bu noktada önem arz etmektedir. Bu ürünler sadece misafirleriniz için değil onların çevresi için de önemli olacaktır. Çünkü misafirler bir ürünü otelinize ait logolu olduğunu görünce dolu şişeleri yanında götürmek isteyecektir. Bu noktada bir bakıma hem marka bilinirliği hem de ücretsiz olarak adınızı başka insanlara da duyurmuş olacaksınız.

Eğer logosuz ürünler tercih ediyorsanız maliyeti biraz da olsa düşürme imkanınız olacaktır. Ancak hem logosuz hem de maliyeti daha da düşürmek için kalitesiz ürünler kullanmak misafirlerinizi memnun etmeyebilir. Tabi ki her otelin segmentine ve kendi kalitesine göre de ürün kaliteleri değişiklik gösterebilir ama misafir memnuniyeti de göz önünde bulundurulması gereken en önemli unsurlardan biridir.

Otelinize en uygun sabun ve şampuan ürünleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir