Otel Tipi Absorbe Sistem Minibar

Yiyecek, içecek ve kozmetik ürün gibi ihtiyaçların soğutulmasını sağlayan minibarlar, farklı teknolojilerle farklı özelliklerde üretiliyor. Gürültü yaparak rahatsızlık vermeyecek sessiz bir soğutucu arıyorsanız, doğru seçimin absorbe sisteme sahip ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürünlerde sistemin çalışma şeklinden dolayı hareketli motor :Absorbe Sistem Nedir ve Nasıl Çalışır?

Soğutma için geliştirilen en eski ve güvenilir yöntem olan absorbe sistem, soğutma döngüsünün sağlanması için ısı kullanılması prensibine dayanır. Bunun için birbirini absorbe edecek iki element ile, basıncı sağlayacak bir asal gaz kullanılarak özel bir karışım elde edilir. Daha sonra bu karışımın ısıtılmasıyla soğutma döngüsü başlamış olur. Isıtıcı kaynağı olarak farklı tercihlerden yararlanılabilir.

Bunlar;
● Elektrik
● Gazyağı
● LPG
Olmak üzere üçe ayrılır. Böylece minibarın elektrik bulunmayan yerlerde de kullanılması mümkün olur.

Kimler Otel Tipi Absorbe Sistem Minibarı Tercih Etmeli?

Otel, pansiyon gibi konukların kendilerini rahat hissetmek isteyeceği işletmeler, gürültüsüz ortama ihtiyaç duyan hastaneler ve elektriksiz de çalışabilecek bir soğutucuya ihtiyaç duyulan yerlerin tamamı için otel tipi absorbe sistem minibar uygun bir seçimdir. Bu özelliklere sahip bir minibar satın almayı düşünüyorsanız alanında en iyi kaliteye sahip ürünlerimizi incelemeyi unutmayın!

 

Minibar modelleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir