Her otel odasını tamamlayan ve tüm otel odalarında bulunması gereken olmazsa olmaz otel ürünlerinden biri de su ısıtıcısı yani kettle’dır. Misafirlerinize odalarında ister ufak ikramlar için isterlerse de kendi tercihleri için kaliteli bir kettle sunmanız gereklidir. Kettle sayesinde misafirleriniz sabah uyanır uyanmaz istedikleri bir sıcak içeceği veya sizin onlara paket halinde sunduğunuz sıcak su ile hazırlanabilir içecekleri içebilecekler.

Kettle lar misafirlerinizin zamanını kazandıran otel odalarının neredeyse en kullanışlı ürünlerinden biridir. Normal şartlar altında su kaynatmak farklı farklı ürünler gerektirir ve zaman alır. Ancak otel ürünleri içerisinde yer alan en önemli ürünlerden olan elektrikli kettle lar oldukça önemlidir. Kettle ların elektrikli olması ve bir düğme ile çalışıp zamandan kazandırmaktadır.

Elektrikli su ısıtıcıların yani kettle ların çabuk bozulmaması ve müşteri memnuniyeti için belli bir kalitede olması gereklidir. Sürekli sorun çıkartan kettle lar hem müşterilerinizi huzursuz edecek hem de sürekli size masraf çıkartacaktır. Bu yüzden kettle alırken bu tür otel ürünlerinin de kalitesini kesinlikle göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Kalite yanı sıra da hız, ağırlık, boyut, dış gövde ve kapasite gibi özelliklerin de incelenmesi oldukça önemlidir.

İkram tepsisi ve Kettle Ürünleri için hemen tıklayın

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir