Paslanmaz Islak Hacim Ekipmanları

Islak hacim ekipmanları, toplu kullanılan tuvalet, hamam, sauna, SPA gibi bölgeler için suya dayanıklı olarak üretilen ekipmanlardır. Maksimum kolaylık ve hijyen ortamının sağlanmasına yardımcı olurlar. Bu yüzden otel, pansiyon, apart otel, AVM, okul, sinema gibi yerlerde kullanıcılara kendilerini iyi hissettirmek için bulunmaları tercih edilir. Bu ekipmanların paslanmaz oluşu dayanıklılığı ve kullanım ömrünü ciddi ölçüde artırmaktadır ve aynı zamanda hamam, sauna, duş gibi alanlarda da kullanıma olanak sağlar.
Son teknolojinin imkanlarıyla üretilen ıslak hacim ekipmanları leke tutmaz ve kolay temizlenebilir olduklarından antibakteriyel özelliklere sahiptir. Tuvalet içerisinde en yüksek kullanışlılığı sağlamak üzere özel olarak tasarlandıkları için de kullanıcıların konforunu ve dolayısıyla memnuniyetini artırırlar.

Islak Hacim Ekipmanları Nelerdir?

Islak hacim ekipmanları arasında genel olarak, suya dayanıklı ve teknolojik olarak üretilmiş fotoselli musluk, armatür, kağıt havlu otomatı, klozet fırçası, çöp kutusu, sabun otomatı, elektrikli el kurutma cihazı ve kombi sistemi gibi ekipmanlar bulunur.

Islak Hacim Ekipmanlarının Faydaları

Islak hacim ekipmanları yalnızca kullanım kolaylığı ve hijyen değil, aynı zamanda tasarrufa önem veren kişilerin de içini rahatlatacak çözümler sunar.

Örnek olarak sabun otomatları standart miktarlarda sabun vererek gereksiz kullanımın önüne geçer.
Sensörler ve akıllıca tasarlanmış otomasyon sistemleriyle birçok iş zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilir.
Dokunmaya gerek kalmadan ellerinizi ve yüzünüzü kurulamaya olanak vermesi gibi özelliklerle, toplu kullanılan alanlarda temas edilen bölgelerin minimuma indirilmesini ve böylece hijyeni sağlar.

Alanında lider ıslak hacim ekipmanları için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir